אינטל מציגה את מחשבי ה NUC חדשים עם מעבדי ה Core U

אינטל ממשיכה להציג מוצרים חדשים בתערוכת CES, והפעם תורם של מחשבי ה NUC הזעירים של החברה לקבל את הרענון המתבקש עם פלטפורמת ה Broadwell ומעבדי ה Core U החדשים של ענקית השבבים.

אינטל מציגה שני דגמים חדשים של מחשבים, שיהיו זמינים כל אחד בקונפיגורציות חומרה שונות, כשההבדל בין הדגמים הוא בממדים שלהם, כשהדגמים שיסתיימו באותיות RYH יגיעו עם חיבור SATA סטנדרטי ומקום לכונן 2.5 אינץ', בעוד הדגמים שיסתיימו באותיות RYK יהיו קצרים יותר ויגיעו עם אפשרות לחיבור כונני M.2 בלבד.

בין הדגמים הראשונים של מחשבי ה NUC שיגיעו אלינו בחודש פברואר הקרוב נוכל למצוא את ה NUC5i3RYH וה NUC5i3RYK שיגיעו עם מעבד ה Core i3 5010U, שמגיע עם הליבה הגרפית Intel HD 5500 Graphics, ומגוון רחב של יציאות – מיני HDMI בתקן 1.4a ומיני DisplayPort בתקן 1.2, כרטיס רשת קווי במהירות 1Gbps, כרטיס רשת אלחוטי בתקן ה 802.11ac, קישוריות בלוטות' 4.0, ארבעה חיבורי USB 3.0 (אחד מהם מיועד לטעינה מהירה של סמארטפונים או טאבלטים) ותמיכה בעד ל 16GB של זיכרון בטכנולוגיית ה DDR3L.

intel_nuc_core_u

חודש מאוחר יותר יגיעו לשווקים מחשבי NUC נוספים – ה NUC5i5RYH וה NUC5i5RYK, שיגיעו עם מעבדי ה Core i5-5250U ביחד עם ליבה גרפית מתקדמת יותר, ה Intel HD Graphics 6000, כשבאפריל נקבל את גרסאות ה Core i7 למשפחת ה NUC, שיהיו מוגבלות לדגמי ה RYH עם המארז הגדול יותר.

חידוש מעניין שמציגים מחשבי ה NUC החדשים הוא האפשרות להחליף את הכיסוי העליון של המחשב, לכיסויים שמוסיפים תכונות מיוחדות למחשבים הללו, כמו כיסוי מיוחד שמשולב עם טיונר של חברת Hauppage, שהופך את מחשב ה NUC למתאים במיוחד למערכות קולנוע ביתי, או כיסוי שתומך בטכנולוגיית ה NFC, שמאפשר להפוך את מחשב ה NUC לעמדת תשלום בנקודות מכירה או לתקשורת עם סמארטפונים וטאבלטים.

בשלב זה תג המחיר של מחשבי ה NUC החדשים טרם נחשף.

 

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה