שעון ה Urbane של LG יגיע לחנות ה PLAY עד לסוף החודש

LG אישרה שהשעון החכם החדש שלה Watch Urbane יושק במהלך השבוע הקרוב בדרום קוראיה, ובשאר חנויות ה PLAY המקוונות של Google (הנמצאות בגרמניה, ארה"ב, אוסטרליה, צרפת, אנגליה, יפן , איטליה, אירלנד, הודו, ספרד) עד לסוף החודש. על פי ההודעה לעיתונות מחיר השעון החדש יוצג רק שהוא יעלה לחנות ה PLAY , אם כי ניתן להעריך שאם שעון ה G Watch R נמכר ב 300$, גרסת ה Urbane היוקרתי יותר יעלה כ 350$ לערך, יש לשים לב שמדובר בשעון המריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד, בעוד ש LG תשווק בנפרד את גרסת ה Urbane LTE שמריץ את מערכת ההפעלה WEBOS.

LG_WATCH_URBANE3.0.0

אז מה חדש ב Urbane ? לא הרבה, יש עיצוב שונה בצורה הוויזואלית ש LG לקחה את אותו מבנה של ה Watch R ויצרה מסגרת הצבועה בכסף, שבתוספת רצועת עור שונה מציגות את ה Urbane במראה יותר יוקרתי מה Watch R הספורטיבי. מפרט שעון ה Urbane כמעט וזהה ל Watch R – והם כוללים את מעבד ה Snapdragon 400, מסך 1.3" P-OLED, כ 4GB נפח אכסון ו 512MB של זיכרון פנימי, ביחד עם סוללת 410mAh. ה Urbane  יגיע מהקופסא עם מערכת ההפעלה Android Wear 5.1 , התומכת כמו המכשיר בסנכרון WI-FI בענן (ה Watch R לא תומך בתכונה זו).

בנוסף לתמיכה על אל-חוטית, ה Urbane מציג חידושים לעומת ה Watch R, ובעיקרם זוג תוכנות שמושקות על ידי LG, הראשונה נקראת LG Call והיא מאפשרת לראות בשעון את יומן השיחות ואנשי הקשר, ולחייג אליהם מהשעון (השיחה מתבצעת במכשיר הסלולרי), התוספת השניה נקראת LG Pulse והיא מנתרת את קצב פעולות הלב בפרקי זמן של שניה בכל זמן פעילות, התוספת נתמכת בעזרת אפליקציית ה LG Health למכשיר הניידים של LG.

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה