Computex 2015 – הביתנים של CoolerMaster, Cryorig ו Acer

הביתן של ACER ירה על המבקרים שלו את כל מה שיש לACER להציע – סדרה חדשה של טאבלטים מבוססי Android ONE, סדרת Aspire חדשה ומשודרגת, הן עיצובית והן חומרתית,מחשבי AIO ומספר דגמי ניידים חדשים.

  

 

 

הטורף, הPredator, צד 34" אולטרה רחב קעור מצוייד בG-Sync מבית Nvidia נתן לאנשים להתנסות בFarcry האחרון, ומה נגיד לכם … לא מכיר מישהו שלא היה שמח להתקין כזה מסך על שולחן העבודה שלו, איכות התמונה בשילוב היכולת החדשה של Nvidia פשוט יוצרת חווית שימוש שלא ניתן להעביר במילים.

החברה הציגה מגוון רחב של פתרונות IOT בשימושים מגוונים מאוד, החל מניטור עצמאי אחרי צי רכבים, פתרונות לניהול מוצרי צריכה ביתיים כמו מזגנים, תנורים ודברים שמחוברים לרשת החשמל, במספר שבבים ברמות תמחור שונות. הוצגו צמידי ניתור, מוצר שכמעט כל חברה שנייה מוציאה היום לשוק על מנת לקחת נתח מטראנד "החיים הבריאים" שמרגיש שקצת נכפה עלינו.

  

היה ניתן לראות פאבלטים חדשים מבית ACER, מוצרים שלקו בחוש עיצוב, ונראו כמו עוד מכשיר סלולרי שזמין בשוק.

כן היה ניתן לראות מעט חדשנות בתחום המקרנים, שהחברה ידועה באיכותה בקו מוצרים זה – K137 מבוסס תאורת לד, ניגון ישיר מהתקני USB וקישוריות אלחוטית, מקרני תלת מימד, H6818BD שמסוגל להמיר מדו-מימד לתלת מימד עם תמיכה בתקן Chromecast, מערכות All-in-One שכמעט כל יצרן נכון להיום מחזיק.

  

המיקוד החזק של ACER הלך השנה לכיוון של BYOC – בנה את הענן שלך בעצמך, באחסון, בייצור ובקונפיגורציה שלו. כן, הIOT מתחיל להשתלט גם על ACER.

 

CoolerMaster … הציגו משהו שונה. תחרות מודינג בלייב, מכונת משקאות חריפים שהורכבה בשלמותה בתוך המארז החדש שלהם – ה MasterCase , מארז שכמעט מתפרק לחלוטין ומגיע ב2 וריאציות – חלון בלי חלון, ולא ניסו כלל להרשים את הקהל הרחב בברזלים חדשים – כל מי שרצה לקבל מידע שיווקי, נשלח למקום אחר. כל העבודות נעשו על  המודרים שעבדו אצל CM בקצב קדחתני עשו עבודה לא פחות ממדהימה, תוך כדי צביעת המארזים בairbrush, מולדינג של גולגולות, חיתוך צנרת מים ודברים מגניבים נוספים. המבקרים בשלב מסויים התחילו לערוך תחרויות גיימינג תוך כדי צריכת CMכוהול, והטעם … אנחנו היינו משלבים דברים אחרים שם 🙂

  

  

 

 

 

הביתן של Cryorig הציג כמה חידושים מעניינים בתחום קירור האוויר והמים, נקפוץ היישר אל הדברים המעניינים. מערכת קירור המים המעודכנת Hybrid Liquid A40 המכילה מאוורר על בלוק המים, מה שמוריד בצורה אקטיבית את טמפרטורת המים, ולשם כך הותקן מדחום טרמי מעל שני המוצרים – אחד עם ואחד בלי.

 

בתחום גופי הקירור של החברה, הוכנסה אפשרות לרכוש כיסויים צבעוניים שיתאימו לערכת הצבע של המערכת שלכם:

  

את הכיסויים תוכלו בקרוב לרכוש באתר החברה, והם מותאמים לדגם הדגל של החברה, הR1. גופי הקירור הקיימים עברו מקצה של שיפורים, ביניהם שיטת ריתוך חדשה לצינורות החום, הרחבה של השטח מגע של האלומיניום באוויר על ידי שינוי המבנה לשינוי כוורת בH5 ultimate, גופי קירור חדשים בגבהי הסטוק של אינטל, דגמים מוקטנים למענה של הצרכנים הביתיים הרגילים, אך בלי להתפשר בביצועים, מבוססי 92 ממ.

 

 

בדיחת ה1 באפריל של שנה שעברה זכה למימוש אמיתי, כך שאם איי פעם חשבתם איך זה יהיה להתקין חמישה מאווררי 120 על גוף קירור אחד … אז לא, זה לא מועיל, אבל זה מגניב!

מה שכן משך את העין הוא ספק הPi, עם הטמעה  של מערכת הIOT בתוך הספק – תוכלו להדליק ולכבות את הספק דרך האינטרנט, לבדוק צריכה בכל זמן נתון, סטטיסטיקות וקפיצות ביציבות.

 

הספק החדש אמור להגיע לשוק במהלך החצי השנה הקרובה, והוא יהיה זמין במספר תצורות הספקים, עם הסמכות GOLD. עכשיו רק נשאר להמתין קצת ולראות את המותג המעולה הזה עושה עלייה לארץ.

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה