Computex 2015 – הביתנים של Antec, G.SKILL ו- Galaxy

כנראה שייצור של זכרונות בלבד כבר לא שם אוכל על השולחן, כך גם המצב בביתן של G.SKILL, יצרנית מובילה של זכרונות מזה מספר שנים, אשר כל שנה קוטפת עוד ועוד פרסים בתחרויות האצה כאלה ואחרות, גם השנה המצב לא היה שונה. בביתן החברה התקיימה תחרות OC (Overclock) שנתית, על ידי עילית משתמשי הקצה מכל העולם, שמות כמו Kingpin, Coolice, Sofos ועוד כמה חבר'ה שלא מפחדים מבלוני חנקן נוזלי. המתחרים השתמשו בכל ספקטרום לוחות האם הזמינים, משלל היצרניות הגדולות – Asus, MSI, ASRock ו-Gigabyte. בצד של המוצרים, החברה הכריזה על זכרונות הTridentZ, זכרונות הDDR4 מיועדים לOC, יגיעו בקיטים של 2/4 ערוצים, בנפחים עד 64 גיגה ובמהירויות עד 3666MHz. בסדרה הקיימת, סדרת הRipjaws, סדרה רביעית הוכרזה, והיא תגיע בערכות של עד 128 (!!!) גיגה, ולתדרי 3800MHz בתזמונים מתונים יותר מהTridentZ. עוד ניתן היה לראות בביתן את כונני הSSD של החברה, הPhoenix Blade וה-Phoenix Blade X, כששני הכוננים מגיעים לקצבי עבודה מסחררים. הוצגו ספקי הכוח החדשים של החברה, מסדרת הRipjaws, המגיעים מ750W עד ל1250W, עם הסמכות GOLD ו-PLATINUM לדגמי ה850 וה-1250. בסדרת הRJ הוכנסה מקלדת מכאנית, הKM780, עם מקשי מאקרו, תאורה ויכולות התאמה אישיות,MX780 – עכבר מודולרי שניתן להתאימו לשמאליים על ידי החלפת כנפיים צידיות, לא עוד עכברי גיימינג לימניים בלבד! וזוג אוזניות בעלות סאונד הקפי בעיצוב תואם לשאר המוצרים.

  
  
  
  
  
    

הביתן של ANTEC היה אחד הביתנים הסולידיים ביותר בתערוכה. אין צורך להכביד במילים, כולנו מכירים את המוצרים המעולים שלהם, העיצוב, השקט והרמת הגימור של מארזי ANTEC דיי עשו את העבודה על הצד הטוב ביותר לאורך השנים. בביתן הוצגה סדרת הSignature, עם מארז הדגל – הS10, מארז עצום מימדים, מחולק לשלושה תאים מרכזיים, בתוכם תוכלו לדחוס את כל מה שעולה לכם בראש, כמות מסחרים של דיסקים קשיחים, 2 מערכות מים עם רדיאטורים עד 42 סנטימטר באורך, ללא הגבלת גודל ספק, עם הכנה לכל אמצעי קירור קיים. במארז מותקנים פילטרים בכל אחד מהתאים, מה שיבטיח שלא תמצאו אבק בתוכו. 7 מאווררים מובנים ידאגו לכך שכל הרכיבים שלכם ישארו קרירים ושמחים. חוץ מהS10, הודגמו גם מארזי מדיה חדשים, מארזי Tower חדשים מסדרת הP, ספקי כוח של החברה משלושת הסדרות שלה, EAP, HCP והסדרה החדשה, DT, עם הסמכת פלטיניום ומודולריות מלאה, אשר תגיע לשווקים עד סוף השנה. בסדרות הקיימות החברה מציעה הספק החל מ650W ומגיעה ל1300W בסדרת הHCP. גם כאן, חוץ מהמוצרים אשר מוכרים לנו היטב, יכלנו לראות התרחבות לשוק נוסף, בו ANTEC הציעה Power banks, רמקולים אלחוטיים בתצורות השונות, מטענים מרובי חיבורים ואוזניות אלחוטיות.

  
  
  
  
  
  
    
  

בביתן של חברת Galaxy, או GALAX, השם החדש של החברה, כפי שאנשיה מתעקשים שנקרא לה, היו מיכלי חנקן, כרטיסי מסך מבוססי Nvidia 980Ti בתצורת הHall Of Fame של היצרן, עם קירור מאסיבי, PCB לבן ודגם WC לקירור מים, לא היה ניתן להתעלם מהכרטיסים הללו. בארונות תצוגה היה ניתן לראות את קו זכרונות החברה הן בDDR3 והן בDDR4, בגרסאות הGAMER האדומות וגרסאות הHOF הלבנות. אחד הדברים היותר מעניינים בביתן שלהם היה הGALAX VISION, ערכת VR בתמחור אגרסיבי מאוד, מחיר השוק הצפוי הוא כ~200 דולר. מהתנסות אישית בסט, מרגיש קצת כבד, וקצת איטי, אבל מצד שני … העלות שלו אולי תצדיק שימוש שונה ממשחקים. בשביל קסדת FHD ב60FPS ששוקלת כמעט חצי קילו … המחיר הוא פאקטור דיי משפיע, במיוחד למאמצים מוקדמים. כיאה לחברה שמייצרת זכרונות, הוצגו גם כונני SSD, ומספר פאבלטים אנמיים מבית החומרה.

  
  
  
  
  

תגובות

הגב באמצעות פייסבוק

השאר תגובה